top of page

Tule minu tiimi

Kui ma siin pühapäeval arglikult pakkusin, et äkki kirjutate mulle ja tulete tiimi, siis tänaseks on mul viimnegi kahtlus kadunud ja lajatan julgelt ühe A4 kuulutuse siia letti. Kuna juba pühapäeval mitu inimest kirjutas, et tahaks üleannetest lähemalt kuulda, siis lootust on, et teie seast ma selle powerpuff tiimi liikme leian. Esialgu küll kahjuks ainult 0.5-se koormusega, sest ma ei ole Sõõrukas...veel.


Enne kui seda ülesvuntsitud kuulutust lugema hakkad annan aga väikese ülevaate probleemide assortiist, mis sul ühe päeva jooksul ette võib tulla.


1) Naabri lapsed ja naine ei saa pesus käia, sest lammutajad võtsid maha seina, mis tõenäoliselt oli mõeldud jagamiseks?


See on vist üks absurdsemaid olukordi, mis mul ette on tulnud. Naabrimees oli enda vannitoas remonti teinud, aga seda nii, et uue karkassi asemel oli kips vanale (ühisele või ikkagi minu korteri?) karkassile kinnitatud ja paigaldamata oli jäetud ka lagi. Niiet kui meie vana karkassi eemaldasime, et uus paigaldada, siis tekkiski olukord, kus vajadusel saame teineteisele wc-paberit lae vahelt ulatada.


Sinu ülesanne? - Ette ja taha vabandada ja organiseerida kiire lahendus, et naabrimehe naine ja lapsed oma igapäevased õhturutiinid tehtud saaks.


2) Maja kõrval on tonnides prügi, aga vedaja ütleb, et pool sellest ei mahu bussi ja täna enam tegeleda ei jõua.


Selliseid valearvestusi ikka juhtub, aga vaevalt majaelanikud või ühistu selle üle õnnejoovastusest käsi kokku löövad. Antud juhul olid põnevust tekitavaks loodusjõuks ka lapsed, kes seda prügi mööda hoovi laiali hakkasid vedama....ei nad ei toonud seda pärast ise tagasi.

Sinu ülesanne? - Ette ja taha vabandada, ühistuga suhelda ja organiseerida lahendus, mis kõigile sobiks.


3) Kuskil alati midagi uputab

See on nagu aamen kirikus, et kui paneelmajas ehitama hakata, siis kusagil alati midagi tilgub. Küll on wc-püstakus mõra, veetoru katki või hakkab käterätikuivati tilkuma - variante on kümneid ja midagi neist kindlasti realiseerub.


Sinu ülesanne? - Sellisel juhul ei ole aega isegi vabandada vaid tuleb lihtsalt kiirelt tegutseda, et olukord lahendatud saaks ja maja uppumisest pääseks.Need ei ole muidugi igapäevased probleemid, aga kipub nii olema, et kui üks probleem tekib, siis tuleb seitse kohe ribu-radapidi järgi. Kui see sind ära ei hirmutanud ja tunned, et suudad jääda rahulikuks ka olukordades, kus pahased vene härrad kõvahäälselt enda õigusi nõuavad, siis võin sulle natuke ka lõbusamatest ülesannetest rääkida.


Näiteks kui sulle meeldib eluruumide kujundamine ja sisustusasjade valimine või oled osav fotograafias ja videosisu loomises, siis ma võin lubada, et neid ülesandeid on kindlasti kordades rohkem kui vihaste naabritega seonduvaid toimetusi. Lisaks saad mind aidata ka ürituste korraldamises ning sotsiaalmeedia halduses. Ehk siis organisatoorset, aga ka loomingulist tööd on päris palju ja tõesti ülesanded varieeruvad ikka korralikult, seega igav kindlasti ei hakka.


Ma loodan sulle pakkuda keskkonda, milles areneda, õppida, investeerimis- ja ettevõtlusmaailma sukelduda ja kus ennast igapäevaselt hästi saaksid tunda. Hetkel on eelduseks, et asuksid Tallinnas, et saaksid üks kord nädalas või kahe nädala jooksul käia korterites pildistamas ja filmimas ja kindlasti väga suureks plussiks oleks vene keele oskus, aga ma ei välista kedagi ega midagi. Niiet ole julge ja viska enda CV ning kaaskiri mulle meilile sendidmiljoniks@gmail.com.


bottom of page